Trenér pro spánek s nočním světýlkem BC-100

Neohodnoceno
Značka: Alecto
Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
8.7.2024
Kód: 102688
779 Kč 643,80 Kč bez DPH
Trenér pro spánek s nočním světýlkem BC-100
Neohodnoceno
Značka: Alecto

Někdy je pro děti těžké si správně nastavit rytmus dne a noci. Probudí se a myslí si, že je čas vstávat, zatímco oni by měli ležet v posteli ještě několik hodin. Tento problém je často ještě větší, pokud jsou dny delší a kratší, nebo když se mění letní a zimní čas.
BC-100 je trenažér, který pomáhá dětem rozvíjet vnímání času.
Jak funguje takový spánek přesně?
Jako taťka nebo maminka nastavíte na BC-100 Sleeper Trainer čas, ve který vám vyhovuje vstávat. Dáte trenéra spánku do ložnice vašeho dítěte na místo, kde je dítěti na očích. Displej trenéra má v noci modrou barvu a také modré podsvícení. To je znamení pro vaše dítě, že musí zůstat v posteli. Už je ta hodina, kterou jste nastavili? Potom se displej na BC-100 změní na oranžovou barvu, která představuje slunce. Je tedy čas vstávat! Tímto způsobem můžete každé dítě trénovat - i když to není možné - aby zůstali v posteli delší dobu a poskytli vám spát.
Trenér pro spánek je bezdrátový a dobíjecí. V balení je kabel USB, jehož pomocí můžete trenéra pohodlně dobíjet. Jas obrazovky má až 7 možných režimů intenzity, takže trenéra lze využít i jako noční lampičku.
• Spací trenér, který pomáhá dětem s vnímáním času
• Hodí se také jako hodiny s budíkem
• Měsíček na obrazovce / modrá obrazovka: je čas spát
• Sluníčko na obrazovce / oranžová obrazovka: Je čas vstát
• Bezdrátové a dobíjecí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: