Lionelo houpačka Bella Grey concrete bez korbičky

Neohodnoceno
Značka: LIONELO

Děti milují pohyb houpačky, protože jim připomíná měsíce strávené v břiše maminky, kde se cítily mimořádně bezpečně. Po narození je pro dítě pohyb houpání přirozený a cítí se v něm bezpečně.  Každý rodič někdy potřebuje chvíli jen pro sebe nebo čas na plnění domácích povinností. S ohledem na vaše potřeby jsme vytvořili houpačku Lionelo Bella Set 2v1. 

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
19.10.2023
Kód: 132348
3 809 Kč 3 147,93 Kč bez DPH
Lionelo houpačka Bella Grey concrete bez korbičky
Neohodnoceno
Značka: LIONELO
003 Bella
Novinka

 

Houpačka Lionelo Bella Set 2v1 

Děti milují pohyb houpačky, protože jim připomíná měsíce strávené v břiše maminky, kde se cítily mimořádně bezpečně. Po narození je pro dítě pohyb houpání přirozený a cítí se v něm bezpečně.  Každý rodič někdy potřebuje chvíli jen pro sebe nebo čas na plnění domácích povinností. S ohledem na vaše potřeby jsme vytvořili houpačku Lionelo Bella Set 2v1. 

 

Revoluční kombinace 2v1 

V prvních měsících života by mělo dítě odpočívat v leže - úplně v rovině - což je pro něj optimální a nejzdravější pozice. S ohledem na správný psycho-motorický vývoj dítěte jsme vytvořili houpačku Bella Set s korbičkou, ve které může dítě využít výhod houpání v úplně ležící poloze. Houpačka vám poslouží od prvních dnů života dítěte až do dosažení hmotnosti 9 kg nebo do doby, kdy dítě začne samostatně sedět. Jedná se o řešení 2v1, protože obsahuje v sadě 2 části- korbičku a tradiční houpačku pro případy, když se dítě stane více aktivní a zvídavé, nebo prostě když má rádo dobrý výhled na maminku. Oba díly jsou otočné o 360 stupňů, což umožňuje nejen určit směr pohybu, ale také nastavit produkt tak, aby bylo možné stále udržovat oční kontakt s dítětem. Části můžete libovolně vyměňovat podle potřeb dítěte. Montáž trvá jen pár sekund. 

Pohodlí jako v bavlnce 

Při vytávření produktu Lionelo Bella Set 2v1 jsme se inspirovali pohyby, které dítě zažívá v objetí rodiče. Korbička má 6 unikátních úrovní houpání - 5 základních režimů a další automatický, který se mění každých 16 sekund. Díky vícekanálovému pohybu houpání Bella vrací přirozený rytmus, jako v objetí rodiče, čímž se houpačka přibližuje houpání u rodiče v náručí. Výběr z 5 rychlostí houpání přizpůsobí intenzitu podle preference a nálady dítěte. 

 

Funkce, které usnadňují život 

Houpačka je vybavena mnoha užitečnými funkcemi, které usnadňují život rodičům. Noční režim zajistí, že výrobek začne pomalu zpomalovat, až se úplně zastaví, když dítě usne. Automatický detektor pohybu spustí houpání a hudbu, když se dítě začne převalovat. Všechna nastavení zařízení můžete ovládat z dotykového ovládacího panelu nebo na dálku pomocí dálkového ovládání. Tento model přehrává 12 klidných melodií s regulací hlasitosti. 

Pohodlné sedátko  

Korbičku houpačky Lionelo Bella Set jsme vybavili pohodlnou pěnovou matrací s vysokou hustotou T25, která stabilně podpírá tělo dítěte na celé délce. Vnější část potahu je vyrobena z materiálu typu peach skin, který je velmi příjemný na dotek. 

Sedátko v tradiční verzi houpačky je široké, správně profilované a zajišťuje pohodlnou a bezpečnou pozici pro dítě. Má 5ti-bodové bezpečnostní pásy. Sedátko má 3-stupňovou regulaci sklonu - od polohy ležící, ideální pro odpočinek, přes pololežící až po sedící - pro děti, které jsou zvědavé na svět a chtějí se více účastnit rodinných interakcí. V balení najdete také měkkou, velmi pohodlnou podušku, která se přizpůsobuje tělu dítěte a poskytuje mu odpovídající oporu. Její vnější část je vyrobena z přírodní bambusové tkaniny, která má mnoho výhod. Tento prodyšný a příjemný materiál je příjemný na dotek a pro dětskou pokožku je zcela nezávadný. Tkanina dýchá, poskytuje účinnou ventilaci a zabráňuje nadměrnému pocení těla. Bambus absorbuje vlhkost, brání vývoji plísní a hub. Neobsahuje žádné umělé přísady. Bambusová tkanina je nejen přátelská k životnímu prostředí, ale také bezpečná pro alergiky. 

Ještě více výhod houpačky Lionelo Bella Set 2v1 

Všechna nastavení produktu můžete ovládat z dotykového ovládacího panelu nebo pomocí dálkového ovládání. Díky tichému provozu pohonu si můžete být jisti, že neprobudíte dítě, když spí. Tento model obsahuje 12 klidných melodií a disponuje hrazdičkou se 3 hračkami, která může být použita jak u houpačky, tak i korbičky se 2 hračkami. Tyto doplňky navíc procvičují koncentraci dítěte, poskytují mu nové podněty a motivují ho k vytahování rukou. Houpačka Lionelo Bella Set 2v1 je lehká, snadno přenosná a  lze ji umístíte kamkoli. Podlahu chrání protiskluzové podložky proti poškrábání. V případě znečištění můžete rám otřít vlhkým hadříkem a potah prát ručně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské houpačky a lehátka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: