Dětská zábrana TRUUS slim WHITE

Neohodnoceno
Značka: LIONELO

Chcete omezit přístup dítěte k nebezpečným místům, jako jsou schody, kuchyně nebo terasa? Máme pro vás skvělé řešení — bezpečnostní zábranu Lionelo Truus Slim LED! Díky širokému rozsahu montáže, je vhodná do každého prostoru.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kód: 786
1 219 Kč 1 007,44 Kč bez DPH
Dětská zábrana TRUUS slim WHITE
Neohodnoceno
Značka: LIONELO
Dětská zábrana TRUUS slim WHITE
Novinka Tip

 

Bezpečnostní zábrana Lionelo Truus Slim

Malé děti vyžadují zvláštní ochranu, proto jsme vytvořili bezpečnostní zábranu Lionelo Truus Slim. Díky ní máte jistotu, že se batole nedostane samo do kuchyně, na terasu nebo na schody. Snadná instalace s širokým rozsahem vám umožní efektivně zabezpečit každý průchod.

 

Dvojité zabezpečení

Pro otevření zábrany Lionelo Truus Slim musíte nadzvednout dvířka a současně stisknout tlačítko. I velmi aktivní batole to není schopné udělat samo, takže zabezpečení je účinné. Zaoblené hrany a nízký práh (1,5 cm) zajišťují pohodlné používání pro všechny uživatele. Spolehlivost systému a bezpečnost konstrukce potvrdily testy v laboratoři SGS, které prokázaly shodu výrobku s normou EN 1930.

 

Snadná a stabilní instalace

Zábranu Lionelo Truus Slim Black Onyx můžete rychle nainstalovat do průchodu o šířce od 75 do 100 cm. Bariéra vysoká 76,5 cm se osvědčuje u dítěte které se plazí, nebo se pokouší o první krůčky. Všechny potřebné prvky pro instalaci najdete v balení.

 

Přizpůsobená vašim potřebám

Otevírá se do obou stran, takže pohyb v vašem bytě je vždy plynulý. Pokud není potřeba oddělit dítěti samostatný prostor, můžete nechat dvířka otevřená (funkce stálého otevření). Používejte zábranu Lionelo Truus Slim tak, jak potřebujete!

 

 

Model Lionelo Truus Slim
Rozměry 105 x 3 x 80 cm
Hmotnost produktu 6,38 kg
Certifikáty EN 1930:2011

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: