Články

Jak vybrat ten správný kočárek pro Vás?

Jak vybrat ten správný kočárek pro Vás?

Vybrání toho správného kočárku pro Vás i pro Váš nový přírustek do rodiny, může být někdy téma na několik dlouhých večerů. V dnešní obrovské nabídce kočárků je téměr nemožné se pro maminku vyznat, natož vybrat ten správný kočárek, který bude splňovat všechny parametry, které maminka od kočárku očekává. V tomto článku se dozvíte základní informace o kočárcích, jejich typech, vlastnostech a na co si máte dát pozor při výběru kočárku

Co je to ISOFIX?

Co je to ISOFIX?

ISOFIX je mezinárodní standard (ISO 13216) ukotvení dětské autosedačky. U systému ISOFIX se výrobcem schválené dětské sedačky propojí s konstrukcí vozu pomocí pevných třmenů.

Jak vybrat tu správnou autosedačku ?

Jak vybrat tu správnou autosedačku ?

Dětská autosedačka je velice důležitou součástí prvních měsíců a let Vašeho dítěte, kterou by si budoucí rodiče měli obstarat ještě před narozením. Určitě si lámete hlavu, jakou autosedačku vybrat, a která bude pro Vaše dítě nejlepší, proto Vám přinášíme tento článek :)

Co vše budete potřeboval pro Vaše 1. dítě?

Co vše budete potřeboval pro Vaše 1. dítě?

Mnoho maminek, které čekají první přírustek do své nové rodiny jsou velice nervózní při prvním nakupování výbavičky pro své 1. miminko, protože nevědí co přesně koupit a v jakém množství. Níže Vám, milé maminky, přinášíme seznam těch nejzákladnějších věcí, co budete potřebovat, během prvních měsíců po narození Vašeho 1. děťátka :)

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace