Overmax - RC Auto- X MONSTER 3.0.

14 hodnocení
Značka: Overmax

Hledáte nápad na zábavu na maximální úrovni? Myslíte na nové hobby nebo už jste zkušeným amatérským závodníkem RC aut? Pokud jste na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, znamená to, že Overmax X-Monster 3.0 je pro vás stvořen. 

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
18.3.2024
Kód: 105799
2 199 Kč 1 817,36 Kč bez DPH
Overmax - RC Auto- X MONSTER 3.0.
14 hodnocení
Značka: Overmax
Overmax - RC Auto- X MONSTER 3.0.
Novinka Tip
3,2 14 hodnocení

Overmax X-Monster 3.0 - RC auto

Velikost: Velká

Dosah až 100 metrů

Rychlost až 45 km/h

 

IKONOGRAFIKA

Velikost: Auto je vyrobeno v měřítku 1:18, což z něj dělá skvělého závodníka na závodní dráze.

Přesný ovladač: Má otočný potenciometr pro řízení a zrychlení, což vám umožní ovládat každou situaci.

Rychlost až 45 km/h: Dosáhnete této rychlosti ihned po startu.

 

POPIS PRODUKTU

Terénní rally s RC autem Overmax X-Monster 3.0

Hledáte nápad na zábavu na maximální úrovni? Myslíte na nové hobby nebo už jste zkušeným amatérským závodníkem RC aut? Pokud jste na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, znamená to, že Overmax X-Monster 3.0 je pro vás stvořen. Přinesete si vzrušující jízdu, během které se emocionální napětí dostane na vrchol. Nicméně především si užijete skvělý čas s přáteli. Co ho odlišuje? Nejen impozantní velikost v měřítku 1:18 a dosah až 100 metrů, ale je také rychlé, obratné a spolehlivé. Připraveni na závod?

Sáhněte po RC autě se 4x4 kovovým pohonem!

Výhody pohonu na čtyřech kolech nemusíme vysvětlovat. Pokud tedy sníte o jízdě v těžkém terénu, volba je jasná. S RC autem Overmax X-Monster 3.0 se rychle rozjedete a dosáhnete rychlosti až 45 km/h. Použití dvou baterií s celkovou kapacitou 1700 mAh vám umožní vzrušující jízdu po dobu 40 minut bez nabíjení.

Zkuste ho v terénu!

Nezávislé odpružení s pružinou zajistí, že Overmax X-Monster 3.0 překoná každou překážku. Výkonné, běhounové pneumatiky zvládnou každý, i těžký terén. Další tlumení zajistí stabilitu na nerovnostech. Musíte tedy opravdu tvrdě pracovat, abyste auto vyhodili z dráhy!

 

Odolná konstrukce Overmax X-Monster 3.0

Díky pružnému krytu můžete být jisti, že RC auto Overmax X-Monster 3.0 vždy stojí na startu. Vsadili jsme na pružné, odolné materiály a posílený, tuhý rám. Díky tomu je Overmax X-Monster 3.0 mimořádně odolné proti nárazům a pádům a masivní přední nárazník navíc posiluje ochranu.

 

Jednoduché ovládání

Je čas na ovladač, protože s ním se budete cítit jako na skutečné závodní dráze. Je pohodlný, skvěle leží v ruce a díky otočným potenciometrům pro řízení a zrychlení snadno a jistě zvládnete i ostré zatáčky. RC auto Overmax X-Monster je skvělým dárkem pro malé i velké chlapce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: